Zajímavé odkazy, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Aljaška, Maine, Arizona, Kentucky, Florida, Missouri, Ohio, New Jersey, Illinois, Minnesota, Kansas, Mississippi, Pensylvánie, Arkansas, Alabama, Washington, Colorado, Virginie, Kalifornie, Maryland, Connecticut, Texas, Oklahoma, Severní Karolína, Massachusetts, Wyoming atd.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Počítačové tapety pro Windows - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. vhodné pro ultrabook, PC, monitor, phablet, smartphone, notebook, tablet, obrazovka počítače, displej, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 98, Mac, Chrome OS, Java ME, Lubuntu, SUSE Linux, Slackware, FreeBSD, BlackBerry OS, Android. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, hudební tapety, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, sportovní pozadí, příroda, krajina, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, rostliny. Vyberte si rozměr z 1440x960, 1600x1200, 1440x900, 2560x1600, 1440x2560, 1536x2048, 854x480, 2560x2048, 1200x1920, 2048x1080, 768x1024, 800x600, HD 1280x720, 1152x864, 393x786, hi res 2560x1920 atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, rodinné a příbuzenské vztahy, umělci a umění, herectví, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, Spisovatelé a básníci, přezdívky, záliby a hobby, mytologie, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, křesťanství, profese a zaměstnání, filozofie, politika, lékařství, žurnalisté a novináři, vlastnosti, státní správa atd.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, M, Prapory všech zemí světa, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Blahopřání ke svatbě a k výročí seznámení, Kliparty zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Hry pro nejmenší online, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, Staré hry online, Hry pro nejmenší online, Skvělé hry online zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Pozadí na plochu počítače - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. vhodné pro monitor, obrazovka počítače, PC, notebook, počítač, smartphone, mobil, mobilní telefon, tablet, phablet, ultrabook a pro operační systémy Linux Xubuntu, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows 98, Slackware, macOS, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Windows 2000. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, fantasy, květiny, flóra, stromy, free wallpapers, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, motorky, oceán, moře, pláže, fraktály, tenisté a tenistky, zvířata, ptáci, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1. Zvolit si můžete z velikostí 2048x1536, 1366x1024, 854x480, 1280x800, 1600x900, 1080x1920, 360x720, 1280x960, 1800x1440, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 1152x768, 800x1280, 2560x1440, 1920x1080, 1600x900 atd.

World wide web, internet, počítače a internet

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Deskovky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Vaření a smažení, Auta a závodní, Akční gamesky apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, láska, halloween, hudba, smajlíci a emotikony, symboly, ovoce, auta, hmyz, dopravní prostředky, sport, muži, náboženství, ženy a dívky, mapy, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, ptáci, rostliny, nástroje a přístroje, přístroje, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Keywords:PC pozadí pro Windows, Stručný encyklopedický slovník, Přehled zkratek a akronymů, odkaz, Biografie Catherine Bell, pro dospělé, Biografie slavných osobností, internet, Poker karetní hra, Online hry pro děti zdarma, zdarma, F

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Informace, počítače a internet

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: cestování, zdroje informací, počítače, Proxy server, Onlinovky zdarma, Vlajky států USA, Přehled formátů souborů, Obrázek Lékařka, info, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, weby, webovky

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rakušan, Mim, Američané, Politik, Američan, Romantismus, Pop, Komik, Kněz, Olympiáda, NHL, Překladatel, Prezidenti USA, Ekonom, HIV pozitivní, Slovák, Lord, Scénárista, Náboženství, Miliardář, Zpěvačky, Faraon, Životopis, Philadelphia Flyers, Herečka, Ital, Antropolog, Hejtman, Gymnasté, Druhá světová válka, Obchodník, Prezidenti, Angličané, Vrah, Státník, Vůdce apod.

Tapety na plochu počítače - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro mobil, displej, phablet, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, počítač, ultrabook, tablet, notebook a pro operační systémy Windows Server 2012, Mac, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Windows 95, Windows Me, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows 7. Wallpapery na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, fraktály, ptáci, Formule 1, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, motorky, nature - příroda, free wallpapers. Dostupné rozměry 1080x1800, 360x760, 4800x1200, 1280x720, 1280x1024, 1920x1080, 412x846, 320x568, 360x640, 1536x2560, 2048x1536, 1280x800, 375x812, 640x480, 1200x1920, 750x1334 atd.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

Náš tip, počítače a internet

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj apod.

černý humor, ftipy, kameňáky, vtipné texty, fórky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, kameňáky, vtipné texty, fórky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, kameňáky, fóry o homosexuálech apod.

Webové online testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: internetové stránky, volný čas, Pozadí na plochu počítače, Tým NHL Vancouver Canucks, webové stránky, Vlajky států USA, kuriozity, Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé, Online životopisy, biografie, zeměpis, výukové pomůcky

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, ptáci, muži, nápoje, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, mapy, láska, sport, ženy a dívky, symboly, jídlo a nápoje, hmyz, hudba, květiny, halloween, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, zelenina, Vánoce a Advent, věda, auta atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, počítače a internet

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, K, Státní vlajky států světa, F, Gratulace k Vánocům, Velikonocům, narozeninám a svátku., školství, Obrázky, kliparty, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník, zadarmo, Super online hry zdarma, Celebrita Hilary Duff, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Další odkazy:

Přáníčka zdarma
Neoficiální stránky o městu Plzeň
Tipy na Partnerské weby
Brooke Burke
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Doporučené internetové odkazy
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Tipy na užitečné weby
Fotky Shakira
Odkazy na užitečné webové stránky
Open format
Fotografie Heather Locklear
Partnerské internetové stránky
Cestování po České republice
Obrázky na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.