Naše tipy, informace a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: sport, jídlo, cestování, náboženství a křesťanství, psychologie, filozofie, kultura, literatura, internet, politika, matematika, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, rostliny, český jazyk, příroda, fyzika, software, nástroje, latina, materiály, technika, nemoce, účetnictví atd.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Akční hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Strategie, Závody aut, Adventury, Hry pro děti, Logické hry, Stolní a deskové hry, Animace, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Střílečky a tak dále.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Recepty, Václavské náměstí, Kuba, Štědrý den, Sněhulák, Blahopřání, Pro děti, K Vytištění, Vánoční tapety, Vánoční svíčky, Historické ozdoby, Santa, Sám doma, Patchwork, Vánoční koule, Striezelmarkt, Květiny, Obrazovka, Kavkazská jedle, Skleněné ozdoby, Lego, Pozadí, Vánoční ozdoby, Řetězy, Košíčky, Korálky, Dia, Samolepky, Jmelí, Filmy, Jmenovka apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: odkaz, V, odkazy, weby, Regiony Francie, školství, B, Životopisy slavných osobností, Celebrity, herečky, zpěvačky, výukové pomůcky, V, Biografie známých osobností, pro dospělé

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Michigan, Idaho, Missouri, Nebraska, Kalifornie, Florida, Jižní Dakota, Oklahoma, Západní Virginie, Louisiana, New York, Georgie, New Jersey, Vermont, Montana, New Hampshire, Delaware, Pensylvánie, Tennessee, Texas, Arizona, Wyoming, Mississippi, Indiana, Iowa, Alabama atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Keywords:hyperlinky, č, URL, tipy, Plzeňské památky, atrakce a pivo, zadarmo, Ilustrace, obrázky, Vlajky spojených států amerických, Wayne Rooney futbolista inglés, PC pozadí pro Windows, H, Online vánoční webzine

PC pozadí pro Windows - obrázky na PC ke stažení

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro ultrabook, tablet, phablet, mobilní telefon, notebook, monitor, mobil, počítač, displej, PC, smartphone a pro operační systémy Windows 95, Mac, FreeBSD, Linux Ubuntu, Slackware, Linux Mint, Java ME, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows XP. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, dopravní prostředky, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, letadla, zvířata, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, noční města, wallpapery, auta, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, květiny, kytky, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 1440x960, 1440x2560, 2560x2048, 375x667, 1152x768, 412x846, 1920x1440, 750x1334, 640x480, 1680x1050, 320x568, 360x720, hi res 2560x1920, 1366x1024, 1280x854, 1800x1440 atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Náš tip, informace a zábava

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Svatý, Hudebnice, Textař, Vrah, Imitátor, Závodník, Starověký Egypt, Fotograf, Habsburkové, KHL, Němci, Atentát, Rock ‚n‘ Roll, Brno, Malíř, Textařka, New Jersey Devils, Trenérka, Producent, Husité, Ital, Čeští králové, Egypt, Miliardáři, Komik, Pop, Protektorát, Režisér, Hokej, Ministr zahraničí, Obchodník, Diplomat, Překladatel, Životopis, Hejtmani, Kladno apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, doporučujeme, Státní prapory, Beyoncé Knowles, počítače, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online hry zdarma, Obrázky k svátku, Seznam zkratek a akronymů, Prapory regionů a království, volný čas, Free game online hry

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Klasické, Karetní, Strategie, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Velikonoční hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky a podobně.

Bonmoty, motta, hlášky, aforismy, moudrosti, moudra, přísloví

Slavné citáty, Bonmoty, motta, hlášky, aforismy, moudrosti, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Informace, informace a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: linky, zábava, PC tapety pro Windows, Tapety na plochu hudba, zdarma, F, internet, Kdo je to Krampus?, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, kuriozity, webovky

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Klasické, Karetní, Strategie, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Velikonoční hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky a podobně.

Bonmoty, motta, hlášky, aforismy, moudrosti, moudra, přísloví

Slavné citáty, Bonmoty, motta, hlášky, aforismy, moudrosti, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Internet, síť, informace a zábava

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, okresy České republiky, obecné zkratky, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, státy usa, měny, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, hudební zkratky apod.

Hlášky, myšlenky, motta, aforismy, přísloví, výroky, bonmoty

Citáty slavných, Hlášky, myšlenky, motta, aforismy, přísloví, výroky, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o smutku od různých známých osobností.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Seznam souborových přípon, Online testy zdarma, internetové stránky, Wallpapers na plochu Vánoce, Online testy zdarma, zajímavosti, Pozadí na plochu PC, Webové online testy zdarma, multimédia, pro děti, Mamiko Tayama, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Závěť: Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Letí netopýr a narazí do stromu, spadne na zem, ale otřepe se a letí dál. Narazí do stožáru, spadne, ale zase se sebere a letí dál. Narazí do komína, zase spadne a řekne: "Do prdele, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

Další odkazy:

Kde koupit levné letenky?
Odkazy na zajímavé weby
Luis Suárez calciatore
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Draw poker
Linky na partnerské weby
Anastacia
Tipy na zajímavé weby
Vlajka Wallis a Futuna
Doporučené internetové odkazy
Kubovy osobní stránky o cestování

Děkujeme vám za vaši návštěvu.