Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, český jazyk, ekonomie a ekonomika, chemie, rostliny, příroda, fyzika, cestování, literatura, internet, nápoje, filozofie, psychologie, latina, různé, materiály, věda, stavebnictví, nemoce, zkratky, software, politika, náboženství a křesťanství, školství atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, politika, herectví, herci a herečky, poruchy, sport, věda, psychologie, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, filozofie, rodinné vztahy, zločin a právo, umělci, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, profese a zaměstnání, státní správa atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, země EU, státy usa, geocaching, okresy České republiky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky apod.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Hry pro nejmenší online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, K, Santa pro nejmenší, Nejhranější hry online, Hry pro dívky online, info, Tipy na romantické vánoční filmy, linky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky amerických států USA, Slovník pojmů Co je to?

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, muži, zelenina, symboly, Vánoce a Advent, láska, náboženství, ovoce, hmyz, auta, květiny, smajlíci a emotikony, přístroje, ženy a dívky, nápoje, rostliny, stavby, mapy, hudba, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Kameňáky, anekdoty, vtipy, fórky, vtípky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, anekdoty, vtipy, fórky, vtípky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, černý humor, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o metanolu apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Wallpapery na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. lze použít v mobil, phablet, displej, monitor, smartphone, mobilní telefon, tablet, notebook, PC, ultrabook, počítač a pro operační systémy Windows 95, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Windows 98, Mac, Android, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, OSX, Windows Me. Full HD wallpapers na PC z kategorií flóra, stromy, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, fraktály, motorky, tenisté a tenistky, květiny, sportovní wallpapery, zvířata, fantasy, free wallpapers, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte v rozlišení 3200x1200, 1280x960, 1280x800, 1536x2560, 1152x768, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, 1152x864, 800x600, 800x1280, 1920x1200, 2560x1600, 2048x1536, 1440x900, 1280x854, 2560x1920 atd.

Keywords:Kliparty zdarma ke stažení, weby, Vlajky států a zemí světa, Webové html5 hry zdarma, Pozadí na plochu květiny, URL, Seznam vlajek měst České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Test, examination, exam, evaluation, assessment, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, školství, Dopravní značky

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, mapy, osobnosti a lidé, hmyz, květiny, nápoje, dopravní prostředky, láska, rostliny, symboly, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, halloween, náboženství, ovoce, přístroje, muži, hudba, stavby, smajlíci a emotikony, auta, Vánoce a Advent atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Síť, cestování, zábava i hry

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: Online hry zdarma, zeměpis, Ilustrační obrázky, Betlém, počítače, zábava, Přehled formátů souborů, Vánoční sobi k vybarvení, Wallpapers na plochu PC, odkaz, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro děti

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Vtipy, frky, vtipné texty, vtípky, anekdoty, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipy, frky, vtipné texty, vtípky, anekdoty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Slovácích, O mužích, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O Somálcích, O manželství, O Chucku Norrisovi, O Windows, O Němcích, O škole apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční přání, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Vytisknutí, Osvětlení, Keramický adventní věnec, Filmy, Santa Claus, Anglicky, Sněhulák, Santa, Schleich, Křesťanství, Anděl, Vánoční světýlka, Cesmína, Tablet, Přáníčko, Štóla, Pokrmy, Tapeta, Sněhová vločka, Koleda, Lego, Stromeček, Desktop, Vánoční prostírání, Košíčky, Svíčky, Vánoční ubrusy, Vánoční svařák, Vánoční ozdoby, Papírové ozdoby, Rostliny apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Washington, Indiana, Aljaška, Connecticut, Kalifornie, Kentucky, Tennessee, Colorado, Iowa, Maryland, Kansas, Vermont, Alabama, Wyoming, Missouri, Texas, Georgie, Nebraska, Maine, Jižní Karolína, Nevada, Pensylvánie, Mississippi, Západní Virginie, Louisiana, Wisconsin atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: kuriozity, Wallpapery na PC ke stažení, Free game online hry, Obrázek Lékařka, volný čas, ú, zdarma, Vánoční stromeček, Super online flash hry, výukové pomůcky, Dopravní značky

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Vtipy, frky, vtipné texty, vtípky, anekdoty, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipy, frky, vtipné texty, vtípky, anekdoty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Slovácích, O mužích, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O Somálcích, O manželství, O Chucku Norrisovi, O Windows, O Němcích, O škole apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční přání, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Vytisknutí, Osvětlení, Keramický adventní věnec, Filmy, Santa Claus, Anglicky, Sněhulák, Santa, Schleich, Křesťanství, Anděl, Vánoční světýlka, Cesmína, Tablet, Přáníčko, Štóla, Pokrmy, Tapeta, Sněhová vločka, Koleda, Lego, Stromeček, Desktop, Vánoční prostírání, Košíčky, Svíčky, Vánoční ubrusy, Vánoční svařák, Vánoční ozdoby, Papírové ozdoby, Rostliny apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: rostliny, jídlo, český jazyk, školství, matematika, zločin a právo, stavebnictví, materiály, zkratky, technika, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, politika, filozofie, kultura, příroda, literatura, různé, nápoje, účetnictví, nemoce, chemie, latina, psychologie atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj apod.

Klíčová slova: Obrázky na PC zdarma ke stažení, R, odkazy, pro dospělé, doporučujeme, Dubai city, cestování, internet, hyperlinky, webové stránky, Seznam přípon a koncovek souborů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Recept na vánoční husarské knoflíky, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Další odkazy:

Santa Claus
Doporučené odkazy
Omalovánka vánoční dárky
Doporučené internetové odkazy
Omalovánka Santa se sobem
Odkazy na partnerské weby
Živý vánoční stromeček
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Recepty na vánoční pokrmy
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Štědrý den

Děkujeme vám za vaši návštěvu.