Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Vtipné texty, frky, ftipy, fórky, vtípky, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, frky, ftipy, fórky, vtípky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, černý humor, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, kameňáky apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, doporučujeme, zábava, webovky, Sexy Cindy Crawford, linky, Dopravní značení, Super online kvízy, Obrázky a kliparty pro Office, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkaz, Biografie známých osobností

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Hlášky, moudrosti, bonmoty, úsloví, výroky, aforismy, motta

Citáty slavných, Hlášky, moudrosti, bonmoty, úsloví, výroky, aforismy, motta, z kategorií citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o penězích od různých známých osobností.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vtipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, frky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, frky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O mužích, Frky ze života, O zvířátkách, O důchodcích, O ekonomech, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O škole, O Němcích, O Slovácích, Vtipné hádanky, Frky o tchýních apod.

Keywords:webové stránky, Nejhranější hry online, H, Online web Hry zdarma bez registrace, Přání, přáníčka, blahopřání, Ilustrační obrázky, cestování, volný čas, AC Milán, výukové pomůcky, Slovník pojmů Co je to?, zajímavosti

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako filozofie, státní správa, mytologie, věda, Spisovatelé a básníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umění, lékařství, záliby a hobby, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, osobnosti, křesťanství, politika, školství a vzdělávání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné a příbuzenské vztahy, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, měny, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU apod.

Klíčová slova: internet, Databáze osobností Kdo je to?, Pozadí na plochu PC, Omalovánky k vytištění pro děti, Super online hry zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, kuriozity, Online hry omalovánky, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací, Federace USA

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, žurnalisté a novináři, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, školství a vzdělávání, Spisovatelé a básníci, osobnosti, herectví, herci a herečky, národnost, přezdívky, křesťanství, záliby a hobby, věda, politika, umělci a umění, nadpřirozené osoby, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, mytologie, státní správa atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, ovoce, věda, ženy a dívky, hudba, halloween, mapy, zelenina, dopravní prostředky, nápoje, ptáci, jídlo a nápoje, přístroje, rostliny, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, muži, láska, smajlíci a emotikony, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, náboženství atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Střílečky, Akční hry, Závody aut, Bojové hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Logické hry, Relaxační hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Animace, Adventury, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Koleda, Cesmína, Pastýř, Alkoholový kalendář, Anglicky, Rostliny, Pokrmy, Umělý vánoční stromek, Francouzsky, Vánoční filmy, Papírové ozdoby, Schleich, Advent, Bramborový salát, Obrazovka, Vánoční koledy, Adventní svícen, Přání, PF, Řetězy, Drážďany, Historické ozdoby, Vykrajovátka, Kinder, Václavské náměstí, SMS, Vánoční kaktus, Píseň, Santa, Vánoční punč, Jmelí apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií různé, nástroje, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, příroda, literatura, software, nemoce, politika, latina, počítače, matematika, psychologie, internet, český jazyk, hardware, kultura, rostliny, nápoje, materiály, cestování, filozofie, technika, účetnictví atd.

Bonmoty, výroky, aforismy, myšlenky, přísloví, motta, hlášky

Slavné citáty, Bonmoty, výroky, aforismy, myšlenky, přísloví, motta, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o víře, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, pro dospělé, pro děti, Omalovánky k vytištění a vybarvení, multimédia, V, zdarma, Obrázek Sexy oči, Wallpapery na plochu PC, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, weby

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, online html5 hry, Střílecí hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: V, info, URL, Staré hry online, Seznam státních vlajek, Free computer wallpapers, Pozadí na PC ke stažení, Online zeměpisné testy zdarma, humor, odkazy, počítače, tipy, Vše o pomlázce, 5

Několik fórů na závěr. Vtip V letadle: Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Další odkazy:

Onlinepoker über das Internet gespielt wird
Tým NHL St. Louis Blues
Naše tipy na užitečné weby
Paris Saint-Germain F.C.
Tým NHL Buffalo Sabres
Odkazy na zajímavé weby
Vtipná přáníčka pro vaše blízké
Tipy na užitečné weby
La Juventus Football Club
Odkazy na užitečné webové stránky
Tapety pláže
Celebrita Emma Watson
Tipy na zajímavé weby
Andrés Iniesta spanischer Fußballspieler
Přání, přáníčka, blahopřání pro oslavence

Děkujeme vám za vaši návštěvu.