Partnerské weby, informace a zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Afriky, země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Internet, síť, informace a zábava

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Vtipné texty, vtipy, frky, anekdoty, fóry, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, vtipy, frky, anekdoty, fóry, ftipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií O ekonomech, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O manželství, O ženách, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Somálcích, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O Němcích, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Vlajky států obrázků, zábava, info, Shakira, humor, kuriozity, internetové stránky, Americké vlajky, Dopravní značky, Hry pro kluky, Online hry zdarma, Dopravní značky

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Keywords:Online životopisy, biografie slavných osobností, Přehled zkratek a akronymů, Webové online testy zdarma, Obrázky na plochu počítače, Arsenal FC, Prapory regionů a království, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Federace USA, Texty přání k svátku podle jmen, zajímavosti, Stručný slovník pojmů a termínů, zeměpis

Obrázky na plochu počítače - pozadí na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. vhodné pro PC, mobilní telefon, notebook, smartphone, displej, mobil, obrazovka počítače, monitor, phablet, ultrabook, počítač a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), OSX, Linux Xubuntu, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows 98, BlackBerry OS, Windows 10, Slackware, Windows Server 2012, FreeBSD. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: Formule 1, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, free wallpapers, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, květiny, ptáci, Rally, závody aut, fantasy, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, sportovní wallpapery, zvířata, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete rozměry 1600x900, 2560x2048, 1280x768, 360x760, 2560x1920, 1152x864, HD 1280x720, 1800x1440, 1440x2560, 800x600, 3200x1200, 4800x1200, 2160x3840, 3200x1800, 1600x1200, 1152x1920 atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat, kterak editovat, v čem spustit, jak převést, jak importovat, jak konvertovat následující typy souborů: dokumenty, písma, fonty, obrazy disků, hudební audio soubory, internet a web, systémové soubory, spustitelné soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, konfigurační soubory, komprimace dat apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, země EU, geocaching, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, měny apod.

Síť, informace a zábava

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arizona, Colorado, Missouri, Kentucky, Severní Karolína, Wyoming, Jižní Karolína, Severní Dakota, Washington, Nevada, Delaware, Idaho, New York, Virginie, Vermont, Minnesota, Wisconsin, Georgie, Maine, Utah, Kalifornie, Oklahoma, Rhode Island, Michigan, Jižní Dakota, Ohio atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Obrázky na plochu počítače, multimédia, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, A Associazione Calcio Milan de futebol da Itália e do mundo, výukové pomůcky, Skvělé hry online zdarma, Super online kvízy, Textová přáníčka a obrázky k svátku, cestování, Státní prapory zemí světa, Nejlepší zeměpisné kvízy, K

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Obrázky na plochu počítače - wallpapery na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. můžete využít v monitor, mobilní telefon, mobil, notebook, displej, počítač, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače, phablet, tablet a pro operační systémy Mac, SUSE Linux, Java ME, macOS, Windows 10, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Windows NT, BlackBerry OS. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, fantasy, flóra, stromy, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, květiny, ptáci, zvířata, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně. Dostupné rozměry 1280x768, 640x480, 3200x1800, 2560x1920, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 375x812, HD 1280x720, 2048x1536, 1366x768, 1366x1024, 360x760, 1280x960, 4800x1200, 1440x2560, 1280x854 atd.

Náš tip, informace a zábava

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak otevřít, v čem spustit, jak převést, jak přehrát, jak exportovat, jak importovat, jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, video soubory, obrazy disků, grafiku, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klíčová slova: doporučujeme, Super online kvízy, Americké federální vlajky, Cristiano Ronaldo, volný čas, Online vánoční magazín, hyperlinky, Sexy Yasmine Bleeth, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zdarma, Slovník pojmů Co je to?

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Obrázky na plochu počítače - wallpapery na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. můžete využít v monitor, mobilní telefon, mobil, notebook, displej, počítač, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače, phablet, tablet a pro operační systémy Mac, SUSE Linux, Java ME, macOS, Windows 10, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Windows NT, BlackBerry OS. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, fantasy, flóra, stromy, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, květiny, ptáci, zvířata, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně. Dostupné rozměry 1280x768, 640x480, 3200x1800, 2560x1920, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 375x812, HD 1280x720, 2048x1536, 1366x768, 1366x1024, 360x760, 1280x960, 4800x1200, 1440x2560, 1280x854 atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Barbie hry, Akční gamesky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Adventury, Auta a závodní, Logické hry, Vaření a smažení, Omalovánky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií internet, chemie, zkratky, fyzika, kultura, psychologie, zločin a právo, věda, software, hardware, technika, účetnictví, sport, ekonomie a ekonomika, jídlo, různé, školství, počítače, nápoje, literatura, stavebnictví, příroda, politika, latina atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, internet, B, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Hry pro nejmenší online, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, Obrázky, kliparty, počítače, pro děti, Adventní magazín, Životopisy osobností, odkazy, Omalovánky k vytištění pro děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Za co mě trestáš?: Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Další odkazy:

Dubai
Partnerské internetové stránky
Přání, přáníčka, blahopřání
Tipy na užitečné weby
Taylor Swift
Zajímavé webové stránky
Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport
Odkazy na užitečné webové stránky
Vlajka Haiti
Odkazy na zajímavé weby
Philippines

Děkujeme vám za vaši návštěvu.