Partnerské weby

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií školství, jídlo, matematika, chemie, zločin a právo, sport, hardware, filozofie, zkratky, příroda, literatura, fyzika, internet, materiály, stavebnictví, cestování, politika, nápoje, software, technika, nástroje, latina, bankovnictví, nemoce atd.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry Vybírejte z kategorií Adventury, Akční hry, Logické hry, Bojové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Střílečky, Pro dívky, Závody aut, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Animace, Karetní hry a tak dále.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Doporučené odkazy

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, nápoje, bankovnictví, internet, literatura, chemie, stavebnictví, fyzika, příroda, účetnictví, nemoce, jídlo, kultura, počítače, latina, filozofie, software, rostliny, školství, psychologie, matematika, lékařství a medicína, hardware, český jazyk atd.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Webové html5 hry zdarma, Státní prapory, kuriozity, Arsenal FC, zdroje informací, webovky, doporučujeme, Julia Roberts, URL, volný čas, Online životopisy, biografie, Seznam přípon a koncovek souborů

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, hudba, zvířata, mapy, ženy a dívky, ptáci, muži, osobnosti a lidé, sport, dopravní prostředky, ovoce, rostliny, květiny, smajlíci a emotikony, stavby, Vánoce a Advent, zelenina, hmyz, auta, nástroje a přístroje, symboly atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Informace

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Keywords:Ilustrace, obrázky, č, A, pro děti, Chelsea Football Club, zeměpis, Státní prapory všech zemí, V, Kalkata city, Seznam vlajek měst České republiky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky jednotlivých států USA

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Anekdoty, kameňáky, frky, černý humor, ftipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, kameňáky, frky, černý humor, ftipy, vtípky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O mužích, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O ženách apod.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Animace, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro děti, Střílečky, Sportovní hry, Závody aut, Strategie, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Adventury, Bojové hry a tak dále.

Náš tip

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií mytologie, národnost, státní správa, Spisovatelé a básníci, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, školství a vzdělávání, žurnalisté a novináři, umělci a umění, vlastnosti, politika, filozofie, osobnosti, lékařství, sportovci a sportovkyně, psychologie, záliby a hobby, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, politici, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, zábava, M, Blackjack, odkaz, internetové stránky, Nej hry online, Montenegro, zadarmo, internet, Vlajky spojených států amerických, tipy

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

World wide web, internet

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Full HD tapety na PC - tapety na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC. doporučujeme pro počítač, smartphone, obrazovka počítače, PC, displej, mobilní telefon, mobil, phablet, ultrabook, notebook, tablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, OSX, Windows 10, Windows NT, Chrome OS, Slackware, macOS, Linux Mint, Windows 95, Windows 2000, Linux Ubuntu. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: wallpapery, květiny, kytky, motorky, motocykly, příroda, krajina, zvířata, rostliny, auta, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, letadla, dopravní prostředky, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, noční města, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, hudební tapety. Zvolit si můžete rozměry širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 1024x600, 1600x1200, 1366x1024, 1920x1200, 375x812, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 360x640, 1280x768, 412x846, 1152x864, 375x667, 1280x1024, 1536x864 atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Vánoční online hry, Klasické, Pro dívky, Velikonoční hry, Oddechové, Závodní, Hry na vaření a smažení, Logické, Bojové online gamesy, Sportovní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Klíčová slova: hyperlinky, odkazy, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázek Servírka, Pozadí na PC ke stažení, K, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Přání k svátku podle jmen, Dopravní značení, Hry pro dívky online, webové stránky

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Internet, síť

Klíčová slova: Obrázky na plochu počítače, Online hry zdarma, Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, výukové pomůcky, Celebrita Drew Barrymore, Biografie známých osobností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, cestování, Wallpapers na PC, Superhry a hry online zdarma, Přehled zkratek a akronymů, La roulette Tipi di roulette, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Otcova rada: Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Další odkazy:

Obrázky k vybarvení
Free style - volný styl
Tipy na užitečné weby
Luis Suárez
Blahopřání k MDŽ a ke Dni matek ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tapety na plochu letadla
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Prodej, inzerce, bazar
Doporučené internetové odkazy
Fotky Shakira
Celebrita Shiri Appleby
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu Vesmír
Online omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.