Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Logické, Karetní hry, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Fórky, ftipy, černý humor, vtípky, vtipné texty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, ftipy, černý humor, vtípky, vtipné texty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné básničky, černý humor, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

World wide web, internet, důležité informace

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Wisconsin, Washington, Nevada, Maine, Montana, Virginie, New York, New Hampshire, Západní Virginie, Jižní Karolína, New Jersey, Kentucky, Oklahoma, Nebraska, Tennessee, Missouri, Ohio, Minnesota, Texas, Arizona, Severní Karolína, Vermont, Illinois, Mississippi, Delaware atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky států světa, Historie cestování, info, Online web Hry zdarma bez registrace, Počítačové tapety pro Windows, Přání k jmeninám, sms ke svátku, zdarma, webové stránky, cestování, Seznam přípon a koncovek souborů

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

PC pozadí pro Windows - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste PC pozadí pro Windows. můžete využít v displej, monitor, obrazovka počítače, tablet, smartphone, počítač, notebook, phablet, mobil, ultrabook, PC a pro operační systémy FreeBSD, Slackware, OSX, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Windows NT, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: motorky, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, fantasy, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, hmyz a pavouci, květiny, oceán, moře, pláže, ptáci, sportovní wallpapery, nature - příroda, Formule 1, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, fraktály. Zvolit si můžete z velikostí 1280x720, 1536x2560, 1152x768, 1600x900, 1920x1440, 3200x1800, 750x1334, 4800x1200, 1920x1080, 1440x900, 800x1280, 1920x1200, 1280x960, 360x640, 800x600, 1440x960 atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: podnikání a podnikatelé, zločin a právo, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, politika, státní správa, křesťanství, školství, žurnalisté a novináři, filozofie, mytologie, přezdívky, herectví, herci a herečky, psychologie, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy atd.

Síť, důležité informace

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Keywords:zábava, F, doporučujeme, Dopravní značky, Eliza Dushku, zadarmo, Databáze osobností Kdo je to?, internetové stránky, Gwen Stephanie, volný čas, odkazy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online životopisy, biografie - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Poslanci, Atentát, Scénárista, Textařka, Brno, Mim, Obchodník, Maršál, Angličané, Ital, Charta 77, Česká královna, Životopis, Zpěvačky, Stoletá válka, Miliardáři, Žijící, Pittsburgh Penguins, Malíř, Egypt, Ministr zahraničí, Rock ‚n‘ Roll, Rakušan, Antropolog, Prezident USA, Podnikatel, Ministři, Zlatý slavík, Fotograf, Slovenští prezidenti, Spisovatel, Protektorát, Vojevůdce, Francie, Exilový prezident, AIDS apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Internet, síť, důležité informace

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, Online životopisy, biografie, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Omalovánky pro děti, humor, Biografie slavných osobností, webovky, FC Barcelona, M, PC pozadí pro Windows, M, zajímavosti

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Informace, důležité informace

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Animace, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Logické hry, Pro dívky, Adventury, Postřehové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti a tak dále.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, školství, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, vlastnosti, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, nadpřirozené osoby, státní správa, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, historie, politika, filozofie, zločin a právo, rodinné vztahy, sport atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro PC, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, počítač, ultrabook, mobil, displej, notebook, smartphone a pro operační systémy Windows 95, Mac, Chrome OS, Linux Ubuntu, Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows 98, OSX, Windows 2000, Android, Windows NT. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako noční města, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, sportovní pozadí, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, voda a bubliny, hudební tapety, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka. Dostupná rozlišení jsou HD 1280x720, 1920x1200, 360x640, 320x568, 2560x2048, 2560x1600, 360x760, 768x1024, 1080x1800, 2048x1080, Full HD 1080x1920, 1280x1024, 1280x960, 393x786, 1536x2560, 1536x2048 atd.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online testy zdarma bez registrace, Státní vlajky, Full HD tapety na PC, Americké federální vlajky, F, Blahopřání nejen k narození miminka, multimédia, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Full HD tapety na PC - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC. můžete využít v displej, obrazovka počítače, notebook, PC, smartphone, monitor, ultrabook, počítač, phablet, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Windows Me, Windows NT, macOS, OSX, Windows 10 Mobile, Windows XP, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, SUSE Linux, Mac. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, noční města, voda a bubliny, zvířata, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, rostliny, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, letadla, auta, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, sportovní pozadí. Vyberte si rozměr z 1800x1440, 2048x1080, 1600x900, 320x568, 1536x2048, 750x1334, 1024x600, 1920x1280, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1024x768, 1280x768, 1536x864, 2048x1536, 854x480 atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, herci a herečky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. KSČ, Hokej, Překladatel, Československo, Sci-fi, Vojevůdce, Romantismus, NHL, Vůdce, Itálie, Protektorát, Novinář, Slovenští prezidenti, Ministr zahraničí, Podnikatel, Boston Bruins, Prezidenti ČR, Zpěvačka, Američan, Stoletá válka, Olympijský vítěz, Básník, Producent, Žhavé výstřely, Francouz, AIDS, Hejtmani, Imitátor, Životopis, Archivář, Esejista, Dabérka, Maršál, Scénárista, Slovák, Zavražděn apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: odkaz, F, hyperlinky, Dopravní značky, tipy, Five-card draw, Nejlepší zeměpisné kvízy, Seznam zkratek a akronymů, pro dospělé, Super online hry zdarma, internet, výukové pomůcky, Tapety na plochu příroda, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Překvapení pro tatínka: Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Tak takhle se drží škorpión!

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Další odkazy:

Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Zajímavé webové stránky
Obrázková přání k svátku podle jmen
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky pro děti online
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Istanbul
Partnerské internetové stránky
Test, examination, exam, evaluation, assessment
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.