Tipy na zajímavé weby

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Doporučené odkazy

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, cestování, Dopravní značení, humor, Download music, mp3, movies, videos, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Full HD pozadí ke stažení, Online adventní magazín, Sarah Jessica Parker, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, Super online hry zdarma, pro děti

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií Spisovatelé a básníci, lékařství, školství a vzdělávání, záliby a hobby, herectví, herci a herečky, poruchy, zločin a právo, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, umělci a umění, politika, žurnalisté a novináři, psychologie, věda, podnikání a podnikatelé, sportovci a sportovkyně, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, přezdívky, mytologie, státní správa, filozofie, národnost atd.

Full HD pozadí ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro notebook, ultrabook, monitor, PC, tablet, počítač, smartphone, phablet, mobilní telefon, displej, mobil a pro operační systémy Windows Me, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows NT, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 7. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, zvířata, 3D a Abstraktní, letadla, auta, rostliny, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, wallpapery, psi a štěňátka, hudební tapety, květiny, kytky, budovy a stavby, sportovní pozadí, noční města, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí 750x1334, 2560x1600, 375x812, 320x568, 1800x1440, 640x480, 360x640, 1536x864, 360x720, 1366x1024, 2160x3840, 1024x768, 1152x1920, 412x846, 800x600, 1280x960 atd.

Náš tip

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Akční hry a tak podobně.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politici, mytologie, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, politika, psychologie, školství a vzdělávání, sportovci a sportovkyně, poruchy, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, státní správa, křesťanství, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, historie, umělci a umění, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Keywords:internet, webovky, Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky vlajek států, Dopravní značky, linky, doporučujeme, Kondolence ke smrti blízké osoby, zdroje informací, školství, Prapory regionů a království

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Internet, síť

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Sportovní, Závodní moto hry, Karetní hry a tak podobně.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: zadarmo, URL, Ilustrační obrázky, Carmen Electra, multimédia, V, Seznam přípon a koncovek souborů, Omalovánky pro křesťany, Full HD pozadí ke stažení, Americké federální vlajky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, V

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. lze použít v ultrabook, PC, notebook, tablet, obrazovka počítače, počítač, mobil, phablet, smartphone, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows 7, Windows 98, SUSE Linux, Windows 10, macOS, Linux Mint. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fraktály, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, motorky, zvířata, nature - příroda, free wallpapers, sportovní wallpapery, Formule 1, fantasy, ptáci, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, květiny, Rally, závody aut, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete rozměry 1440x2560, 1280x768, 360x760, 1024x600, 1280x854, 1366x768, 1920x1200, 1920x1440, 1080x1920, 1280x960, Full HD 1080x1920, 3200x1200, 1920x1080 Full HD, 1280x1024, 360x640, 1024x768 atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Oddechové, Klasické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové online gamesy, Karetní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Velikonoční hry, Vánoční online hry a podobně.

Síť

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční dárky, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Staroměstské náměstí, Vosí hnízda, Vánoční tapety, Borovice, Samolepky, Keramika, Vykrajovátka, Tichá noc, Neviňátko, Adventní kalendář, Stromeček, Schleich, Píseň, Plzeň, Omalovánky, Vánoční koule, Recepty, K Vytisknutí, Bůh, Šišky, Alkoholový kalendář, Zima, Blahopřání, Desktop, Zdraví, Pastýř, Vánoční svícen, Jídlo, Vánoční ubrusy, Přání, Betlém apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: zábava, Nejhranější online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky francouzských regionů, Obrázky, kliparty, Prapory českých měst, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Rachel Stevens, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, hyperlinky, Online geografické testy zdarma bez registrace

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Utah, Alabama, Connecticut, Iowa, Západní Virginie, Aljaška, Vermont, Tennessee, Nové Mexiko, Massachusetts, New Hampshire, Virginie, Kansas, Montana, Arkansas, Kalifornie, Jižní Dakota, Louisiana, Havaj, Ohio, Minnesota, Jižní Karolína, Texas, Oklahoma, Severní Karolína, New Jersey atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

World wide web, internet

Klíčová slova: zeměpis, internetové stránky, Nejlepší hry pro dívky, počítače, Přehled vlajek USA, Charlize Theron, Seznam zkratek a akronymů, weby, volný čas, Vše o Vánocích, Online životopisy, biografie, Biografie známých osobností, Emirát Dubai, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Svízel: Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Další odkazy:

Sexy Ashley Olsen
Svobodný software
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vytištění a vybarvení
Sexy Claudia Schiffer
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vtipná přáníčka pro vaše blízké
Naše tipy na užitečné weby
O Arsenal Football England
Tipy na užitečné weby
Paris Saint-Germain FC
Paris Hilton
Linky na partnerské weby
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám
Přání ke kulatému výročí

Děkujeme vám za vaši návštěvu.